• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

БІБЛІОТЕКА Осокорівської ЗОШ

/Files/images/bbloteka/PB280441.JPG

Бібліотекар - Овчіннік Ірина Жоржівна

/Files/images/bbloteka/P2080447.JPG


Вшанування пам'яті жертв "Небесної сотні"

/Files/images/bbloteka/PB210551.JPG/Files/images/bbloteka/PB210560.JPG


Здоров’я, як і життя – особистий скарб

Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня, який спрямований на залучення широкої уваги до проблем і питань здоров’я. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, членами якої поступово ставали різні країни світу. На сьогодні це двісті країн, які зробили свій вибір на користь здоров’я людей. На знак підтримки цього свята бібліотека підготувала виставку «Складові здоров’я» та викладку пам’яток яка надасть інформацію про здоровий спосіб життя, про наслідки шкідливих звичок, щоб здоров'я молоді залишилося міцним на все життя.

/Files/images/bbloteka/kvten/IMG_20170914_085848.jpgХАЙ ЖИВЕ ЧИТАННЯ!

2 квітня, відзначався день народження всесвітньо відомого датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена. З нагоди цього свята бібліотека підготувала гру «Бібліотечний калейдоскоп». Учні 5-6 класів із задоволенням знаходили відповіді на хитрі запитання, виконували інтерактивні вправи. Чудовий світ книжок зацікавив багато читачів, приніс задоволення та насолоду від знайомства. Адже людина яка любить і вміє читати – щаслива людина. Круг неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. А друзі ці – книги…

/Files/images/bbloteka/kvten/P2090946.JPG


ПІЗНАВАЙ СВІТ ЧЕРЕЗ КНИГУ

В рамках тижня дитячої книги у бібліотеці пройшов бібліошопінг під гаслом «Даремно часу ви не гайте, ось ці книги прочитайте». Цього разу бібліотека поставила собі за мету допомогти у виборі най завзятим читачам, спраглим, але часто розгубленим – молодшим школярам. Читачі мали змогу не просто дізнатись про новинки, а й змогли знайти гарну книжку, яка б зацікавила і захопила їх. Це були книги як українських авторів так і твори зарубіжних письменників.

/Files/images/bbloteka/kvten/P4130976.JPG


Космос - дорога без кінця...

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики. Це особливий день- день тріумфу науки та всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі. За роки незалежності Україна впевнено посіла своє місце серед провідних космічних держав світу. Ім'я Героя України, льотчика-космонавта Леоніда Каденюка є одним із символів сучасної України. Українське походження мали такі творці польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Сергій Корольов та інші. Дізнатися більше про минуле та сьогодення космічної галузі допомогла учням книжкова викладка «Космічні обрії».

/Files/images/bbloteka/kvten/12-aprelya-gagarin.jpg

/Files/images/bbloteka/kvten/P4130974.JPG/Files/images/bbloteka/kvten/P4130975.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.