Кошель Наталя Владиславівна – вчитель початкових класів, вища категорія, старший вчитель, загальний педагогічний стаж 40 років.

Працюю над проблемою «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховному процесі». Завжди в центрі уваги – дитина, її нахили і здібності, інтелектуальний, творчий розвиток, її прагнення та сподівання.

На уроках використовую такі методи та прийоми, які сприятимуть розвитку мислення, пам’яті, формуванню пізнавальної і творчої самостійності. Створення проблемних ситуацій один із шляхів організації навчальної діяльності учнів, який спільно із іншими методами допоможе кращому і раціональному засвоєнню навчального матеріалу. Пізнавальний інтерес – провідний мотив навчання. Це вічне безкінечне наближення мислення до об’єкта. Тому намагаюсь викликати в учнів інтерес до змісту навчального матеріалу, пробуджую цікавість до різних видів діяльності, забезпечую зв'язок навчального матеріалу із життям, спираючись на життєвий досвід дитини, використовую елементи гри, унаочнення.


Девізом педагогічної діяльності є слова:

«Навчатися легко тоді, коли цікаво».

Кiлькiсть переглядiв: 1046

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.